Projektowanie graficzne Grafosfera

Gadżety reklamowe

Spersonalizowana pamięć USB

Obecnie kiedy komputery używane są praktycznie wszędzie i prawie w każdej dziedzinie, jednym z najlepszych upominków reklamowych jest pamięć USB (pendrive). Często używana i przydatna dzięki czemu widoczna nie tylko dla osoby która jej używa ale i również często dla otoczenia. Podarowanie specjalnie wykonanej i spersonalizowanej pamięci USB przez naszą firmę może być jedną z najlepszych inwestycji klienta jakiej możesz dokonać. Po co wydawać fundusze na upominki, które trafią zaraz do kosza, zostaną zjedzone lub wylądują w dolnej szufladzie - zainwestuj w gadżet reklamowy który klient będzie nosił przy sobie cały czas!

Pamięci USB

breloki_port.jpg

Breloki reklamowe z chromowego metalu

Breloki są doskonałym produktem promocyjnym na każdą okazję. Oferujemy breloki z chromowego metalu z dużą powierzchnią na logo i personalizację. Wysokiej jakości pełnokolorowy nadruk oraz akrylowe pokrycie zapewniają znakomitą prezentację firmy.

 

Najnowsze realizacje [Zobacz więcej]

Wycena projektów
Portfolio
Promocje

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów lub chcesz otrzymywać informacje o promocjach w naszej firmie wpisz swój e-mail.

Adres e-mail:
Nasze usługi
Usługi
  • Identyfikacja wizualna
  • Reklama
  • DTP
  • Kalendarze
  • Gadżety reklamowe